یادداشت 30 دی 1395 - به پایان آمد این دفتر.....

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

بر اساس برنامه ریزی و هماهنگی که طی چند روز گذشته و بصورت غیر علنی انجام داده بودم ، صبح امروز با درج این پیام خبر استعفا از سمت ریاست هیات کوهنوردی استان اصفهان رو رسما" اعلام کردم:

بنام خدا

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت دوستان و همنوردان گرامیم

صبح همگی بخیر و شادی و سلامتی

هفته ی گذشته (23 دی) استعفانامه ی خود از سمت ریاست هیات کوهنوردی رو به جناب آقای زارعی ریاست محترم فدراسیون تقدیم کردم و اعلام داشتم پنج شنبه 30 دی آخرین روز حضورم در این سمت خواهد بود. چند کار کوچک باقی مانده بود که باید در طی این یک هفته انجام میدادم.

هر آنچه را که باید در این پایان مسئولیتم بگویم ، در متن نامه گفته ام. همانگونه که تاکنون سعی کرده بودم بیش از اینکه رئیس هیات باشم دوست همنوردان و کوهنوردان بمانم ، بعد از این نیز انشاءالله همینگونه خواهم بود. در طول مدت تصدی این سمت حتی 1 ریال منفعت مادی نداشتم اما در عین حال ثروتی عظیم بدست آوردم که همانا دوستی با عزیزان و همنوردانی است که هر یک از آنان همچون گنجی گرانبها ، مددکارم در مسیر رشد و تعالی خواهند بود.

از تمامی مسئولین رده های مختلف هیات درخواست دارم تا انتخاب سرپرست هیات و برگزاری انتخابات در مجمع آتی ، با جدیت هر چه تمامتر امور هیات را پیگیری نمایند.

همه ی شما گرامیان را به خدای بزرگ میسپارم و بهترینها رو براتون آرزو دارم.

با تقدیم احترام مجدد

همنورد شما ، علیرضا بوژمهرانی

30 دی 1395

پرونده ی مسئولیتم در هیات رو برای همیشه بستم اما مثل سابق ، هر جا هر کاری برای پیشبرد ورزش کوهنوردی از دستم بربیاد با کمال میل و بدون هیچگونه انتظار و توقعی انجام میدم. در طی حدود 8 سالی که به کوهنوردی مشغول شدم تغییرات مثبت بسیار زیادی در روحیه و کار و زندگیم ایجاد شده و دوست دارم این اثرات مثبت در سطح جامعه فراگیر بشه.

...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : پنجشنبه 30 دی 1395 ساعت: 16:47

close
تبلیغات در اینترنت