یادداشت 10 بهمن 1395 - ارزشهای امریکایی!!!!!

ساخت وبلاگ
چکیده : با اینکه از قوانین ابلاغی جدید رئیس جمهور جدید امریکا که توهین به هموطنانم است و باعث شده برخی از ای... با عنوان : یادداشت 10 بهمن 1395 - ارزشهای امریکایی!!!!! بخوانید :

با اینکه از قوانین ابلاغی جدید رئیس جمهور جدید امریکا که توهین به هموطنانم است و باعث شده برخی از ایرانیان که در امریکا کار یا زندگی میکنند یا بستگانشون اونجا اقامت دارند برای رفت و آمد دچار مشکلات جدی و بلاتکلیفی بشن ناراحت و غمگین هستم ، اما از یه طرف خیلی خیلی خوشحالم که کسانی که اندک تردیدی در مورد صداقت دولتمردان امریکایی داشتند حالا خیلی خوب میتونند بفهمند که ارزشهای امریکایی (اونطور که آقای ترامپ بیان میکنه) و صداقت و مردم دوستی اینها یعنی چی.

 

گیرم که اینها با نظام جمهوری اسلامی ایران مشکل دارند ، گیرم که با مردم و جوانان انقلابی ایرانی خوب نیستند ، گناه بقیه ی ایرانیها که بعضا" ویزای کار و اقامت و تحصیل در امریکا دارند و یا از گرین کارت استفاده میکنند چی بوده که شامل حال این محدودیتها (ولو موقت) شدند؟؟!!

 

این دقیقا" همون نژادپرستی است که در ذات اکثر قریب به اتفاق دولتمردان امریکایی وجود داره. مردک احمق گفته که در موارد استثنایی اگه بخوایم به مسلمانان اجازه ورود به امریکا (فقط ورود و نه اقامت) بدیم باید از اونها تستهایی گرفته بشه تا ببینیم تا چه اندازه به ارزشهای امریکایی احترام میذارند. کدوم آدم با غیرتیه که ندونه و متوجه نشه در پس این حرف چه بیشرمی نهفته است؟ کی حاضره برای ورود به این کشور به این خواسته تن بده؟

 

از غرور و بی شرمی این مردک (که در رقابتهای انتخاباتی هم خودش ، هم دیگر سیاستمداران امریکا و هم نظام اداری و اجتماعی امریکا رو خیلی رک و صریح و شفاف معرفی کرد) بشدت عصبانی هستم اما از یه طرف ازش خوشم اومده که خوب نشون داد ارزشهای امریکایی یعنی چی...

 

البته لازمه یادآوری کنم که حساب مردم امریکا از دولتمردانش جداست. در این کشور بزرگ انسانهای شریف ، پر تلاش ، مفید و انسان به معنای واقعی کم نیستند.

 

...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : پنجشنبه 14 بهمن 1395 ساعت: 1:01