یادداشت 28 دی 1395

ساخت وبلاگ
چکیده : امروز برای کنترل وضعیت ریه ام به پزشک متخصص مراجعه کردم. ایشون ابتدا فقط با شنیدن صحبتهای من تشخیص ا... با عنوان : یادداشت 28 دی 1395 بخوانید :

امروز برای کنترل وضعیت ریه ام به پزشک متخصص مراجعه کردم. ایشون ابتدا فقط با شنیدن صحبتهای من تشخیص اولیه رو داد!! بعد با گوشی ، چند ثانیه به صدای تنفسم گوش کرد و نسخه رو نوشت!! چون عکسی از ریه ام نداشتم گفتند بهتره عکس رادیولوژی از قفسه سینه بگیرید. دستور اینکار رو در دفترچه درمانی نوشتند. پرسیدم شما تشریف دارین که من الان عکس رو بیارم؟ فرمودند بله.

 

سریع رفتم رادیولوژی. چند دقیقه بخاطر اشتباه ثبت کارکنان این قسمت کارم طول کشید (شاید کمتر از 5 دقیقه). عکس رو آوردم تا آقای دکتر ببینند که دیدم نیستند. از منشی سراغشون رو گرفتم گفتند تا الان اینجا بودند و منتظر بودن شما بیایید. نمیدونیم کجا هستند.

 

کمی نشستم تا منشی با آقای دکتر تماس گرفتند. آقای دکتر به منشی گفتند به ایشون بگین همون داروهایی که براشون نوشتم رو مصرف کنند اگه حالشون خوب نشد دوباره بیان!!!!!!!!!!!!!!

 

یعنی عکسی که میتونست در تشخیص بهتر و فهمیدن میزان عفونی شدن احتمالی ریه به ایشون کمک کنه و بهتر و دقیقتر نسخه بپیچند بلااستفاده باقی موند!!!!! این یعنی نهایت احترام پزشک به بیمار و دقت در تشخیص صحیح..... چی بگم والله

 

حالم خوش نیست. تبم مرتب بالا و پایین میره اما هنوز شدتش زیاد نشده. شاید لازم باشه بی خیال این متخصص بشم و دوباره به یه پزشک متخصص ریه و یا عفونی مراجعه کنم. قدری نگرانم که بخاطر عدم توجه و دقت پزشکان ، مثل بهمن ماه سال 91 کارم به بستری شدن در بیمارستان بکشه. در اون سال هم یه متخصص در تشخیص اولیه دقیق عمل نکرد و داروی مناسب رو برام ننوشت و نتیجه این شد که بیماریم شدت زیادی پیدا کرد بگونه ای که برای درمان عفونت ریه 4 روز در بیمارستان بستری شدم و در تمام این مدت آنتی بیوتیکهای بسیار قوی به بدنم تزریق میشد که اثرات سوء خودش رو داشت. افت توان بدنی من از همون زمان آغاز شد.

...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : پنجشنبه 30 دی 1395 ساعت: 16:47