یادداشت 24 فروردین 1396 - انا لله و انا الیه راجعون

ساخت وبلاگ
چکیده : با نهایت تاسف و تالم خبر درگذشت مرحوم حسینی پیر و پیشکسوت کوهنوردی اصفهان (که تمامی همشهریان و همنور... با عنوان : یادداشت 24 فروردین 1396 - انا لله و انا الیه راجعون بخوانید :

با نهایت تاسف و تالم خبر درگذشت مرحوم حسینی پیر و پیشکسوت کوهنوردی اصفهان (که تمامی همشهریان و همنوردانی که به چشمه خاجیک کوه صفه رفته باشند خاطرات زیادی از مهر و محبت و توجه اون مرد بزرگ به یاد دارند) رو دریافت کردم. ایشون سحرگاه امروز و پس از تحمل دوران نسبتا" طولانی بیماری به جوار رحمت حق شتافتند.

در زمانی که ریاست هیات کوهنوردی رو بر عهده داشتم ارتباط مستمر و ویژه ای با مرحوم حسینی داشتیم. هر هفته یکی دو بار تشریف میاوردند به دفترم در شهرداری ، با هم چای میخوردیم و گفتگو میکردیم. تجربیات زیادی داشتند و با کلامی زیبا و معنوی این تجربیات رو به بنده منتقل میکردند. وقتی که بدلیل بیماری نمیتونستند به چشمه خاجیک بیاند و از این بابت نگران بودند ، بهشون اطمینان دادم که هیات پناهگاه رو به شخص دیگری نخواهد سپرد و منتظر میمونیم تا خودتون بیایید و در زمان عدم حضورتون اونجا رو اونطوری که شما بخواهید نگهداری میکنیم.

وقتی دوران بیماری طولانی شد و میدونستم دلشون توی چشمه خاجیک است تصمیم گرفتم یه روز ایشون رو بیارم چشمه خاجیک. سه شنبه 26 بهمن 1395 اینکار رو انجام دادم:

http://amehrani.persianblog.ir/post/2195/

هنوز برق شادمانی که از حضور دوباره در چشمه خاجیک توی چشمان آقای حسینی بود یادم هست. روحش شاد. امروز وقتی پیامک خبر درگذشت ایشون بدستم رسید و شماره ی ارسال کننده پیامک رو نمیشناختم و برای همین تماس گرفتم متوجه شدم که دختر اون مرحوم هستند. فرمودند آقای حسینی به من سفارش کرده بود اگه اتفاقی برام افتاد اول به آقای بوژمهرانی خبر بدین..... لا اله الا الله.....

این ضایعه دردناک رو به خانواده اون مرحوم و جامعه کوهنوردی استان اصفهان تسلیت عرض میکنم. برای آن بزرگوار رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان ارجمند صبر و بردباری آرزومندم.

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 29 فروردين 1396 ساعت: 12:01