یادداشت 8 خرداد 1396 - مگه ما چه کار خطایی کردیم که مرتب داره به ما توهین میشه؟

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

جناحی که در انتخابات نتونسته اعتماد اکثریت مردم رو بدست بیاره هنوز هم داره به صورت غیر مستقیم به این اکثریت توهین میکنه. به حرفهای برخی از اعضای این جناح عادت کرده ایم و اگه غیر از این بگن تعجب خواهیم کرد.  اما چنین ادبیاتی زیبنده ی کسانی نیست که لباس روحانیت به تن و افتخار خادمی حضرت ثامن الحجج علیه السلام رو بر عهده دارند

من به شخصه برای جناب آقای رئیسی احترام قائلم و تنها اشکالی که در مورد انتخابات در ایشون دیدم عدم وجود سابقه کافی در امور اجرایی ، مدیریت و سیاستگذاری کلان کشور و نیز نداشتن و ارائه ندادن برنامه ای اجرایی برای اداره کشور بود. امروز در خبرها خوندم که جناب رئیسی در جمع حامیان خودشون در مشهد الرضا بیان کرده اند که :

تشکر صمیمانه و مخلصانه و متواضعانه دارم از 16 میلیون نفر از مردم عزیزی که بزرگوارانه بنده حقیر را مورد لطف و محبت قرار دادند من این رای را برای خودم تلقی نمی‌کنم، به عنوان یک طلبه این رای را به ارزش‌ها تلقی می‌کنم، به کسانی تلقی می‌کنم که می‌خواهند در این نظام، دولتی در طراز دولت اسلامی شکل بگیرد و خواسته‌هایی از نوع خواسته‌های امام و رهبری و شهدا و ایثارگران دارند بر زبان جاری می‌کنند...

جناب آقای رئیسی عزیز

مگر 24 میلیون نفری که به آقای روحانی رأی دادند ، رأیشان به ضد ارزشها بوده است؟ مگر اینها دنبال تشکیل دولت غیر اسلامی بوده اند؟ مگر این عده ی کثیر خواسته هایی متفاوت از گفتمان امام و رهبری و شهداء و ایثارگران داشته اند؟ چرا تصور میفرمایید تنها کسانی که به شما رأی داده اند دارای این صفات بوده و چنین نیاتی داشته اند؟

جناب آقای رئیسی ؛ بعنوان یک شهروند ایرانی از شما گله مندم. با خوندن این بخش از بیانات شما احساس میکنم حقی برای بنده و امثال بنده برای داشتن نظری متفاوت قائل نیستید. بخدا ما هم دل در گرو کشور و انقلاب و نظام و رهبری داریم. بخدا ما هم دنبال تشکیل دولت عدل اسلامی هستیم. بخدا ما هم از فساد و رانت متنفریم. بخدا ما هم دوستان زیادی داشتیم که به شهادت رسیده اند و دفاع از آرمان اونها و حرمت خونشون رو وظیفه ی مادام العمر خودمون میدونم. آیا برای اثبات اینکه ما اینگونه هستیم ، حتما" باید به جنابعالی رأی داده باشیم؟

از 30 اردیبهشت که نتایج انتخابات ریاست جمهوری اعلام شده تاکنون ، هر روز شاهد بوده ام که عده ای به بهانه ها و با تفاسیر مختلف ، دیواری بلند بین مردم درست میکنند و خود و طرفدارانشون رو در یک سوی این دیوار و بقیه ی مردم (که اکثریت هم دارند) رو در طرف دیگر قرار میدهند.

ظاهرا" راست میگفت آقای روحانی که اگر گروهی در انتخابات برنده شوند در خیابانها دیوار میکشند. اون روز حرف آقای روحانی رو به مسخره گرفتند اما امروز داریم به چشم خودمون میبینیم که چگونه این دیوارها داره شکل میگیره.

 

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 25 خرداد 1396 ساعت: 14:06

close
تبلیغات در اینترنت